• Recent
  • -1 %
Specjalna dostawa 304 tone grip cukierki w kształcie ze stali nierdzewnej okrągłe rury ze stali nierdzewnej uchwyt uniwersalny stardard łodygi i porady 467

Specjalna dostawa 304 tone grip cukierki w kształcie ze stali nierdzewnej okrągłe rury ze stali nierdzewnej uchwyt uniwersalny stardard łodygi i porady 467

€ 9.00
€ 9.13

Figurka produktu
Na stanie

Dzięki za Stepping przez Buy4now Body Art Sklep  Specjalna Dostawa Wysoki Połysk 304 Ze Stali Nierdzewnej Okrągłe Tone Grip Łodygi i Porady Grip Uniwersalny Stardard Rury Ze Stali Nierdzewnej 467  Kolor : Srebrny
Waga netto : 300 g/sztuka
Materiał : Stal Nierdzewna 304
Kształt : Okrągły
Funkcja : Z Gwintem
Średnica : 25mm
Długość : 50mm 
Uniwersalny stardard rury, stens i porady, backstem obejmują również.                                           Warunki Sprzedaży!!!
Sprzedajemy produkty na całym świecie, I oznaczyć je jako Prezent lub Próbki z rzeczywistej wartości, I nie może być arised Opłaty Celne, gdy idą przez urzędu celnego, Jesteśmy nie kwalifikują się do was powiadomić z góry, Proszę zwrócić uwagę na prąd polityka Odprawy Celnej w danym kraju.
Jeśli chodzi o przedmioty siebie, To są również odpowiedzialne, aby zwrócić uwagę, czy są one importable rzeczy twój krajów, Jeśli NIE, Proszę NIE złożyć zamówienie na nich, Niniejszym powiadomić, że pamiętać go z góry przed zakupów!Warunki płatności Akceptujemy metod płatności, które są dostępne na DHgate.com, Takich jak karty kredytowej
(VISA, MASTERCARD), w trybie offline płatności (Przelew Bankowy i Western Union), można wybrać dowolny może chcesz zrobić.
Zasady i Warunki (POMOC)7 dni Polityki Powrotnej i Wymiany - data po zalogowaniu się w opakowaniu.(1) Wniosek O zwrócone lub wymienione elementy :
Dla pozycji, którą chcesz dokonać wymiany, Ty musisz płacić za opłaty przewozowej siebie w ciągu 7 dni po odebraniu elementów.(2) Mój powrócić został przetwarzane, ale I nie było zwrócone mój opłata dostawy?
Wysyłki nie podlega zwrotowi, Z wyjątkiem, gdy mamy popełnił wysyłka błąd
(3) I chcesz zwrócić lub wymienić mój zakup! Co mogę zrobić?
Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszych produktów. Można zwrócić lub wymienić swój przedmiot (y) dla pełnego zwrotu w ciągu 7 dni od dnia podpisaniem paczkę. Ale trzeba zapłacić powrót's opłatę transportową na własną rękę.
Proszę skontaktować się ze mną zanim wysyłamy paczkę.
Opłata pocztowa i polityki Żeglugowej
(4) będziemy wysyłać rzeczy do ciebie 1-2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Z rejestrowym airmail, A my wyślemy ci tropi liczbę wysyłamy rzeczy, Proszę podać go. Zazwyczaj, To trwa 3-4 tygodni do większości krajów, takich jak in Oceania, Na bliskim Wschodzie, Krajach europy i Ameryki Północnej (z wyjątkiem USA poprzez e-pakietu z 15-20 dni roboczych), Podczas Gdy trwa tak długo, jak 30-35 dni roboczych do innych krajów, takich jak in Africa i Ameryki Południowej , Proszę podać go.
(5) Jeśli może chcesz szybszego sposobu wysyłki, jesteś wolno zapłacić dodatkową opłatę transportową dla Express (takich jak DHL, UPS, EMS i Fed EX).
Drodzy Kupujący : Prosimy o kontakt, jeśli masz pytania lub problemy w dowolnym momencie. Jesteśmy zawsze tutaj i gotowi pomóc. Dziękuję bardzo za wszystkie swoje obsługuje!
     
   

Więcej danych

Typ:
Tatuaż grip
Nazwa marki:
Ez
Materiał:
Ze stali nierdzewnej
Jednorazowe:
Nie
Kształt:
Okrągły
Numer modelu:
Stainless Steel Grip
Name:
Stainless Steel Grip
Material:
304Stainless Steel Grip
Weight:
300g/pc
Color:
Silver
Shape:
Round
Feature:
With Screw Thread
Size:
25mm
Length:
50mm

Bestsellers