• Recent
Darmowa wysyłka/oryginalna prawdziwe futra strusich piór z koronki ślubne okłady nowy styl/biały

Darmowa wysyłka/oryginalna prawdziwe futra strusich piór z koronki ślubne okłady nowy styl/biały

€ 39.89

Figurka produktu
Na stanie

 Drodzy kupujący należy pamiętać, gdy widzisz na zdjęciu, Proszę przeczytać opis towaru dokładnie, Zwłaszcza rozmiar, Kolor i wysyłki. Tak, że nie będzie niechęć lub nie pasuje go, gdy się pojawi. Każdy z naszych towarów jest zrobione zdjęcia przez prawdziwych towarów, Rozmiar jest tak po prostu w modelu. Poza tym! Mamy obietnicę zwrotu towarów bez condition. tak długo, jak traktujemy siebie nawzajem szczerą, Wszystko jest łatwo rozwiązać, dziękuję za współpracę    Towarem Prawdziwe 100% prawdziwe futro strusia z koronki ślubne akcesoria przylądek
/Materiał100% strusia futro włosy i satyna Kolor Czarny/różowy  Rozmiar;Powyższe długość łuku o; 90 cm = 35.43 calowy, Poniższe długość łuku o; 120 cm = 47.24 calowy Szeroki z cape; o 34 cm = 13.3 calowy;1 cal = 2.54 cm, (rozmiar 1-2 błąd cm)
Stan; nowy, Bez tagi
          Sposób wysyłki Region Koszt wysyłki Dni wymagane Tracability? Regularne airmail parcel Na całym świecie Bezpłatne20-45days Nie-tracable? Ems (ekspresowa poczta usługa) Usa i kanada 20-45days Tracable Europa zachodnia Bezpłatne Obszar azji Bezpłatne Południowo-wschodniej azji i południowym pacyfiku Bezpłatne Azji południowej Bezpłatne10% off rabat powyżej 312% off rabat powyżej 515% off rabat powyżej 8 Negocjacje hurtownie Tak długo, jak się kupić dwa lub więcej w czasie, wszyscy używamy express, w tym dwóch stylach.Uwaga : uwaga. the buyes z brazylii musi dać swoje konto nie podatek. otherwise urzędu pocztowego nie może przyjąć delegowanie.(1). przypomnieć, uprzejmie. ponieważ kolor, a nie przez zabarwienie. so jest inny dla każdego z nich, ale jakość może być promiseed. Poza tym, ponieważ ekran z eack komputerze jest inny, może to spowodować pewne różnice, można ocenić to przez practiality. in ponadto, mamy stabilne Fabryka, która ma uruchomić od wielu lat, możemy to zrobić w zależności od muster. cena jest dobra, a jakość może być Promiseed(2) polityki powrotów L., jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, po prostu zwrócić przedmiot, Jeśli zostanie zwrócona cena zakupu przedmiotu w całości.2. autoryzacji zwrotu musi być uzyskane w ciągu dni od daty otrzymania towaru, aby móc powrócić element bez podania przyczyny.3. kupujący jest odpowiedzialny za opłaty wysyłki dla wracać rzecz.4. if zrobiliśmy błąd będziemy oczywiście dbać o wszystkie koszty związane w uzyskaniu właściwą pozycję do ciebie(3) międzynarodowych nabywców, należy pamiętać,1. we nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub3. please powiedzieć nam rozmiar i kolor, czego potrzebujesz, kiedy licytować.4. the przedmioty są wysyłane z powrotem do chin ze względu na niewłaściwy adres lub brakuje, numer telefonu, Nie będziemy stać utracone.5. please skontaktować się z lokalnym urzędzie pocztowym z góry, jeśli? re nie w domu w okresie od daty wysyłki.6. we będzie nigdy nie discolose twojej informacji do innych7. all naszej surowiec pochodzi z sztucznej hodowli zwierząt.Wysyłka1. ems, tnt, ups, dhl .., 7 do 15 dotrzeć do większości krajów w ciągu dni.

Więcej danych

Typ artykułu:
Szaliki
Płeć:
Kobiety
Nazwa działu:
Dorosłych
Styl:
Moda
Typ wzoru:
Stałe
Materiał:
Futro
Szaliki długość:
100 cm-135 cm
Szaliki typu:
Pashmina

Bestsellers