• Recent
Najnowszy 8bar Pompy Wysokiego Ciśnienia 200L/MIN 1200 W 220 V Oilless Sprężarki Tłokowe Pompy Pompy Powietrza

Najnowszy 8bar Pompy Wysokiego Ciśnienia 200L/MIN 1200 W 220 V Oilless Sprężarki Tłokowe Pompy Pompy Powietrza

€ 123.82

Figurka produktu
Na stanie

Parametry produktu : ************************************* ********************************* NUMER MODELU : HYW-1200 NAPIĘCIE : 220 V/50 HZ MAKSYMALNE CIŚNIENIE : 8 BAR MOC : 1200 W SWOBODNY PRZEPŁYW : 200 L/MIN MAX PRÓŻNIOWEJ : -950 MBAR WLOT ŚREDNICA : 1/2 " WAGA NETTO : 17 KG  ROZMIAR : 320*170*290 MM Zdjęcie Produktu : Cechy Produktu : 1; bezpieczeństwo bez oleju, 100% bezobsługowy 2; artystyczny wygląd i prostej konstrukcji 3; dobra ekologiczności, niższy poziom hałasu 4; niezawodna jakość i długą żywotność 5; wysoka wydajność i oszczędność energii, stabilnej pracy typowe Zastosowania : 1. Sprzęt Drukarski 2. Instrument Medyczny 3. Narzędzia i Pomiaru 4.przemysł Sprzęt fabryka Certyfikatu : firma Zdjęcie : wysyłka : podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 5 dni po zakończeniu płatności. nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne. zwroty :
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy. gwarancja i Konserwacja :
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
oferujemy również 12-miesięcznej wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ. odpowiedź :
twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

Więcej danych

Ciśnienie:
Niskie ciśnienie
Numer modelu:
HYW-1200
Struktura:
Pompy tłokowe
Moc:
Elektryczne
Wykorzystanie:
Pompa powietrza
Teoria:
Pompa próżniowa
Zastosowanie:
Zatapialne
Nazwa marki:
MAISI
Standardowy lub niestandardowy:
Standardowy
Paliwa:
ELECTRIC
VOLTAGE:
220V (AC)
MAX CURRENT:
10.8 A / 5.4A
POWER:
FREE FLOW:
MAX PRESSURE:
MOTOR SPEED:
1400 RPM
INLET DIAMETER:
1/2
NET WEIGHT:
17KGS
SIZE:
MAX VACUUM:
-950 MBAR

Bestsellers