• Recent
Nowy 1 sztuk obój reed case trzymaj 6 sztuk stroiki, PU skóra

Nowy 1 sztuk obój reed case trzymaj 6 sztuk stroiki, PU skóra

€ 11.63

Figurka produktu
Na stanie

1 sztuk Nowa przypadku trzciny trzymać obój 6 sztuk stroiki, materiał : PU skóra
(ten produkt nie zawiera reed) jesteśmy fabryki, może dostarczyć 3, 6, 12, 2044 Różne obój stroiki/boxw zależności od potrzeb, można dostosować, zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki.
MIĘDZYNARODOWE NABYWCY, PROSZĘ UWAGA :
tylko wysyłamy potwierdzający adres podany przez Pay Pal. zanim zapłacisz, prosimy upewnić się, że adres w Pay Pal pasuje do adresu, który chcesz my wysyłać. w celu gładka szybkiej dostawy swoich towarów, mamy nadzieję, że możesz podać numer telefonu.
będziemy poczta w ciągu An dni roboczych po otrzymaniu płatności. dzięki za licytacji.
pozycja koszt i opłata pocztowa nie w tym taxex, obowiązki i innych opłat importowych. ja wysyłamy rzecz przez Gospodarka wysyłka, można korzystać z numerem ścieżki I dostarczyć do ciebie,, aby obejrzeć proces shiping. normalnie, to zajmie 14-30 dni roboczych, aby uzyskać pozycję. naszym celem jest oferowanie naszym klientom najbezpieczniejszych i najprostszym e Bay nabrać doświadczenia będziemy odpowiadać na państwa pytania jaknatychmiast, jak to możliwe. jednak, proszę pamiętać, że mamy 12-16 godzin czas różnica z Zachodniej europa i 8 godzin różnicy czasu z USA W Związku Z Tym, obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na twoje wiadomości e-mail w ciągu 24 godzin. jeśli nie jesteś zadowolony z produktów lub usług od nas, proszę Skontaktuj Się Z Nami i daj nam szansę skorygować go przed opuszczać neutralną lub negatywną opinię.
Powodzenia! '

Więcej danych

Nazwa marki:
yunyuesheng
Unit Type:
piece
Package Weight:
0.32kg (0.71lb.)
Package Size:
25cm x 20cm x 10cm (9.84in x 7.87in x 3.94in)

Bestsellers