• Recent
  • -42 %
Wall art canvas tkaniny plakat klienta drukuj erotyczne smok dziewczyna z biżuterią PSL09 dla room decor home decoration (ramki dostępne)

Wall art canvas tkaniny plakat klienta drukuj erotyczne smok dziewczyna z biżuterią PSL09 dla room decor home decoration (ramki dostępne)

€ 6.00
€ 10.30

Figurka produktu
Na stanie

zapraszamy Do Pipeng Sklepu! opis nasz sklep specjalizuje się w różnego rodzaju drobnych plakaty na wall art room decor home decoration. na tematy naszego obejmują plakaty animacja, krajobrazy, sport, rysunek, filmy (TV gry), gry, zwierząt i tak dalej.materiał z naszych plakatów jest Tkanina, z delikatnej strukturze i gładką powierzchnię. to jest bardzo cienka, nie jest wodoodporny, ale to mogą być przechowywane przez długi czas. ze względu na różnicę ekranu i kamery ustawienie, prawdziwe plakat może wyglądać nieco inny od tego, co widać na ekranie.mamy nadzieję, że można zrozumieć.zapewniamy prostokąt plakaty (30 cm x 45 cm, 50 cm x 75 cm, 60 cm x 90 cm, 80 cm x 120 cm) i kwadratowe plakaty (30 cm x 30 cm, 50 cm x 50 cm, 60 cm x 60 cm, 80 cm x 80 cm). mamy również wiele sztuk płótna plakat połączenie (takich jak 5 sztuk kombinacji, 3 sztuk połączenie itp).
płatnościwszystkie wykonane na Ali Express są przetwarzane przez Alipay płatności.wysyłkajeśli wybierzesz standardowy wysyłka (takich jak Epacket), to jestdarmowa wysyłka. jeśli wybrać ekspresową wysyłkę (takich jak DHL), należy płacić za wysyłkę.warunki Sprzedażyo Drewna Ramki The nieszkodliwe drewna ramki są dostępne, możesz wybrać plakaty z ramą, czy też nie. ramki mają stałe rozmiary (30 cm x 45 cm, 50 cm x 75 cm, 60 cm x 90 cm, 30 cm x 30 cm, 50 cm x 50 cm, 60 cm x 60 cm). jeśli rozmiar ramki, że trzeba nie jest, jak to, co znajduje się na liście do przodu, prosimy o kontakt z nami przed dokonaniem płatności.ze względu na długi dystrybucji odległość, jeśli plakat jest wysyłane po montażu ramki, plakat jest bardzo łatwo się być uszkodzony po drodze. więc trzeba montażu ramki siebie (Oprawione DIY). nie martw się, będziemy dostarczać instrukcje, i to nie jest trudne do montażu ramki.o Klienta Plakat
jeśli chcesz, aby wydrukować własne zdjęcia, skontaktuj się z nami i wysłać swoje własne zdjęcia do nas. zdjęcia mogą być w dowolnym formacie, JPG lepiej. wyższe pikseli swoje zdjęcia mają, lepsze plakaty wygląd. po otrzymaniu swoje zdjęcia, wyślemy ci specjalny link, następnie można kupić. poza tym wyboru zdjęć, można również wybrać swój ulubiony rozmiar.
o Mniejeśli lub znajomych trzeba wydrukować ściany sztuki tkaniny takich jak zdjęcie plakaty plakaty do dekoracji pokoju wystrój domu, obraz plakaty, malowanie plakaty, itp, nasz sklep jest dobry wybór!będziemy dostarczać najlepsze jakości plakaty i najlepsze usługi do ciebie z uczciwości.skontaktuj się z Namijeśli masz jakieś pytanie, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przez Centrum Wiadomości Ali Express Platformy, dołożymy wszelkich starań, aby go rozwiązać.I wjash ciebie powodzenia codziennie!

Więcej danych

Rozmiar (cale):
30cmx45cm unframed, 50cmx75cm unframed, 58cmx90cm unframed, 80cmx120cm unframed, 30cmx45cm framed DIY, 50cmx75cm framed DIY, 60cmx90cm framed DIY
Nazwa marki:
XMHMJ DECOR
Typ:
Plakat
Tematy:
Animacja
Materiał:
Płótno
Styl:
Nowoczesne
Rama:
Tak
Średni:
Akrylowe
Wsparcie bazy:
Płótno
Formularz:
Mieszkanie
Technika:
Malowanie natryskowe
Numer modelu:
NO
Kształt:
Poziome Prostokąt
Oryginalny:
Nie
Tryb ramki:
Framed(DIY)

Bestsellers