• Recent
  • -49 %
Outdoor Camping Stołowe Dla Plecakiem Gotowanie Piknik Na Świeżym Powietrzu Trekking Narzędzia Kuchenne Naczynia Miska Pot Pan Zestaw Turystyczny EG08

Outdoor Camping Stołowe Dla Plecakiem Gotowanie Piknik Na Świeżym Powietrzu Trekking Narzędzia Kuchenne Naczynia Miska Pot Pan Zestaw Turystyczny EG08

€ 42.00
€ 82.33

Figurka produktu
Na stanie

drogi przyjacielu,zapraszamy do naszego sklepu, jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz wysłać wiadomość do nas przez aliexpress. poza tym, można również skontaktować się z nami przez Whats App.Whats App Numer : + 86 158 5818 7950;+ 86 158 6725 2654;+ 86 18520200673 ************************************************************************************************************************************ PORADY : PRZESYŁKA 1. W Przypadku, Gdy złożysz zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 5 daysonce zakończeniu płatności. 2.jeśli wybierzesz tryb transportu jest bezpłatna wysyłka, będziemy wybierać najbardziej ekonomicznym środek transportu, ale nie ogranicza się do China Post. 3. Uwaga : czas Dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników, jeśli nie otrzymasz przedmiotu po upływie 40 dni, prosimy o kontakt z nami, my zbadamy i rozwiązać problem dostawy. powrotnej i Wymiany 1. podczas odbioru towaru znaleziono uszkodzony w żegludze lub problemy z jakością produktu, wyślij nam zdjęcia i komentarze do poszukiwania najlepsze rozwiązania i po sprzedaży obsługi klienta skontaktuje się z tobą wkrótce.
2. Wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i twój po #.
3. otrzymaniu Zwrotu/Wymiany wrap później, będziemy sprzedawać przez konwencji i zasady w oparciu o prędkości kupujących i sprzedających, z powrotem do ciebie w kosztów związanych. informacje zwrotne utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta!proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.twoje pochwały jest, aby dać naszym największym wsparcie.

Więcej danych

Jednorazowe:
Nie
Styl:
Na zewnątrz
Z chłodnicą torby lub nie:
Nie
Może pomieścić wrzącej wody lub nie:
Zastosowanie
Metoda oczyszczania wody:
Brak
Torba w stylu:
Handheld kosz
Metoda oczyszczania:
Brak
Krotnie:
Nie
Model:
EG08
Z naczynia lub nie:
Tak
Materiał:
Ze stopu aluminium
Wygląd:
Okrągły
Długość słomy:
Brak
Pojemność:
2l
Typ:
Pot
Pojemność:
4-5
Nazwa marki:
BSTFAMLY
Package Contents 1:
1xBig Pot, 1xMiddle Pot, 1xSmall Pot, 1xPan, 1xSoup Spoon, 3xbowl,
Package Contents 2:
1xRice Spoon, 1xLoofah Sponge, 1xMesh Bag, 1xPot Cover
Big Pot size:
High * Diameter
Middle Pot size:
High * Diameter
Small Pot size:
High * Diameter
Bowls size:
Diameter
Rice Spoon Size:
Length
Loofah Sponge Size:
Diameter
Pan Size:
High * Diameter
Soup Spoon Size:
Diameter

Bestsellers