• Recent
1 Pc Nowy 8 MM Laser Bore Próbnych Red Dot Colimador Kasety laserowe Lasery Rifle Scope Sight Polowanie Sport Optics Miedzi Pistolet Glock

1 Pc Nowy 8 MM Laser Bore Próbnych Red Dot Colimador Kasety laserowe Lasery Rifle Scope Sight Polowanie Sport Optics Miedzi Pistolet Glock

€ 8.65

Figurka produktu
Na stanie

  1 Pc Nowy 8 MM Laser Bore Próbnych Red Dot Colimador Kasety laserowe Lasery Rifle Scope Sight Polowanie Sport Optics Miedzi Pistolet Glockcechy :
100% Brand New.
materiał : Wysokiej Jakości Mosiądzu.
Długość Fali lasera : 623-655nm.
LED Typ : Widoczne Red Laser.
maksymalna Moc Wyjściowa : < 5 m W.
zasilany przez 4 x OS3 baterii (W Zestawie).
rozmiar : 12mm * 56mm/0.47 " * 2.2 ".włóż baterie i śruby na czapce na obudowie, aby włączyć laser; należy wyjąć baterie, aby wyłączyć. włóż cały zespół do komory, delikatnie zamknąć działania, i mają na celu a cel 20-30 metrów od hotelu. regulacji nawiewu i podniesienie zakres lub zabytki więc punkt-of-celem jest zeroed na. Reliable i trwałe. łatwe do pakowania i podróży. Lista opakowanie : 1 X Boresighter
4 X OS3 baterii    1.WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE.(z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś swoje orderafter 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić swoje zamówienie i wrócić do ciebie jak najszybciej. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Delivery Czas :
1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty otrzymania. jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to będą rozpatrywane używane i NIE BĘDZIEMY ISSUEA ZWROT LUB WYMIANA do ciebie. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW!
koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia.
3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z aliexpress. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.
4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.1. 12 miesięcy ograniczonej Gwarancji producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po odbiór). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji.
2. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. MY NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ ELEMENTY Z AN
WYGASŁA GWARANCJI.
zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad, przy zamawianiu na aliexpress!utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna.

Więcej danych

Moc wyjściowa:
1-5 mW
Numer modelu:
Red Dot Laser Sighter
Typ:
Laser sight
Material:
High Quality Brass
Laser Wavelength:
623-655nm
LED Type:
Visible Red Laser
Maximum Output Power:
Size:
12mm*56mm/0.47*2.2
Note:
Powered by 4 x AG3 battery ( Included)

Bestsellers