• Recent
  • -19 %
Wnętrze Wewnątrz Wewnętrzna Słońce Dach Tylne Lusterko wsteczne Wykończenia Taśmy Naklejki Ramki 1 Sztuk ABS Dla Jeep Compass 2017 + Car Styling

Wnętrze Wewnątrz Wewnętrzna Słońce Dach Tylne Lusterko wsteczne Wykończenia Taśmy Naklejki Ramki 1 Sztuk ABS Dla Jeep Compass 2017 + Car Styling

€ 11.00
€ 13.50

Figurka produktu
Na stanie

Fit for Jeep Compass2017 +(sprzedawane jak widać, należy zapewnić przydatność ostrożnie przed zakupem) Opis przedmiotu : warunek : 100% nowymateriał : Wysokiej Jakości ABS.kolor : kolor jest taki sam jak na zdjęciach.obejmują : 1 sztuk/zestaw.wykonane w ISO 9001 obiektu, aby zapewnić dobrą jakość.łatwa instalacja i Bez zmiany potrzebne.pakiet zawiera : wnętrze Wewnątrz Wewnętrzna Słońce Dach Tylne Lusterko wsteczne Wykończenia Taśmy Naklejki Ramki 1 Sztuk ABS Dla Jeep Compass 2017 +Car Stylingjak wiemy, samochód wersje mają pewne różnice w różnych krajach.prosimy upewnić się, że w kształcie samochodu jak nasz obraz pokaz przed zakupem!wszelkie pytania prosimy o kontakt z nami, dzięki!wysyłka :
twój zakup rzeczy są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
możemy dostarczyć zakupu przedmiotów na ogół zależy od wybranego sposobu wysyłki.
wszystkie podatki importowe/obowiązków (jeśli istnieje) powinny być wypłacane przez ciebie.gwarancja i Zwrotów
każdy element jest w pełni przetestowane przed wysyłką, nigdy nie wysłać wadliwe elementy, aby uniknąć zwrotu lub zwrotu wysyłkę.
12-miesięcznej gwarancji przed wad produkcyjnych od daty otrzymania. jeżeli rzecz nie działa prawidłowo w ciągu trwania gwarancji, możesz zwrócić go do wymiany, i zapłacić za koszty wysyłki zwrotu (listem poleconym poczta airmail).
jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu przedmiotu z jakiegokolwiek powodu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni od daty otrzymania. koszty wysyłki zwrotu i wszelkie koszty związane są wypłacane przez ciebie, zrobimy pełny zwrot za oryginalne kwota zamówienia.
przed powrotną wysyłkę, skontaktuj się z nami na adres zwrotny. jeśli powrotne rzeczy są odbierane niekompletne lub uszkodzony, dodatkowe opłaty zostaną odliczone od zwrotu.
poza tym, należy pamiętać, jeśli powrotnej wysyłki jest spowodowane przez niewłaściwy zakup, oryginalny koszt wysyłki i opłaty manipulacyjnej nie podlegają zwrotowi. więc jeśli nie jesteś pewien, co, który element, aby kupić, prosimy o kontakt z nami.
informacje zwrotne
twój pozytywna opinia jest dla część naszych dobrych relacji biznesowych. cenimy twój szczery opinie, jeśli coś nie pójdzie dobrze, prosimy o kontakt w celu uzyskania roztworu, zamiast ocena nam negatywną w pośpiechu.
wsparcie
jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem " Live Chat " na online messenger, lub napisz do nas wiadomości, gdy " Live Chat " nie jest dostępna, będziemy odpowiadać na ciebie w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Więcej danych

Typ artykułu:
Wnętrza listwy
Rok:
For Jeep Compass 2017+
Rodzaj materiału:
ABS
Nazwa marki:
KUJOOY
Zewnętrzna badania certyfikacji:
Ce
Pozycja waga:
0.2kg

Bestsellers