• Recent
  • -14 %
WHDZ Auto Ciała Grad Usuwania Dent Dent Removal Kit Młotek Slajdów dotknij Dół Kleje w Sztyfcie Pro Klej Ściągacz Dent Ding zestawu Drzwi naprawa

WHDZ Auto Ciała Grad Usuwania Dent Dent Removal Kit Młotek Slajdów dotknij Dół Kleje w Sztyfcie Pro Klej Ściągacz Dent Ding zestawu Drzwi naprawa

€ 19.00
€ 22.13

Figurka produktu
Na stanie

WHDZ Auto Ciała Grad Usuwania Dent Dent Removal Kit Młotek Slajdów dotknij Dół Kleje w Sztyfcie Pro Klej Ściągacz Dent Ding zestawu Drzwi naprawa Młotek slajdów : 47mm 1.4 kg skuteczne i Bezpieczne - Efektywnego i bezpiecznego do wyskoczy wgniecenia, drzwi ding naprawy i grad szkody na powierzchni metalu, takich jak auto, motocykl, lodówka, pralka itp Bez uszkodzeń w tym oryginalny farby. łatwy w eksploatacji - Nadaje Się do każdej osoby do czynienia z jakieś wgniecenia, grad szkody. dobrym pomocnikiem dla ciebie i dobry prezent dla znajomych lub rodzin. dobra jakość Główne materiały : stal nierdzewna, gumy i wytrzymałego tworzywa sztucznego. The dent ściągaczy, które zostały zaprojektowane z ergonomicznym może zapisać pracę i łatwe do zniesienia, bardzo wytrzymały i mają długą żywotność. wszystkie elementy, które będzie dotykać auto wykonane są z gumy lub tworzyw sztucznych. they będzie nie boli auto powierzchni. ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE-zamiast wydając setki pieniędzy w blacharzy, nasz zestaw narzędzi PDR może pomóc naprawić samochody przez siebie wiele razy, więc to może zaoszczędzić sporo pieniędzy dla ciebie sklepy w porównaniu z auto ciała jesteśmy profesjonalnym producentem i uczciwi sprzedawcy, skupić się na jakości nie ma sobie równych. And mamy chronić prawo od klientów. We również przyjąć zwrot, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, które rzadko stało. miejmy get je kupił za piękne samochody.
Paintless dent Repair tools Kit-naprawy wgniecenia WHDZ szybko.
1. Łatwy W Obsłudze, naprawy wgniecenia szybko.
2.-lakier Do Pieczenia bezpłatny dent naprawy, będzie nie uszkodzić lakieru, szybko, oszczędność pieniędzy, i środowiska.
jak go używać?
1. Stosuje Się do klejenia na gorąco do tab. upewnij się, że klej nie jest poparzenia hot, aby zapobiec uszkodzeniu farby.
2. Apply tab do środka dent. nie należy stosować zbyt dużego nacisku przy zastosowaniu tab lub będzie stworzyć zbyt cienką warstwą kleju między samochodem panelu i tab
3. Niech klej fajne przez około 45-60 sekund Pochodzą z pod głowy i blokady na karcie na karcie. następnie obrotowe końcówki tak, że wskazówki są tyłem do kierunku jazdy prawo lub w lewo.
4. Przy użyciu większy tabs, przesuń waga wobec ciebie bez ciśnienia znacznie. niech waga zrobić pracę. użyć kilka krótki i szybkie ciągnie zamiast jeden duży ciągnąć. podczas korzystania z mniejszych tabs, dać szybkie silny pull jako stracić na pierwszym pull tab będzie zazwyczaj przerwa. Po każdym pociągnięcie, spryskać alkoholu na tabor nadmiar kleju pozostawione na panel i usunąć tab lub kleju z tworzywa sztucznego brzytwa ostrze. powtórz w razie potrzeby.
5. jeżeli tab pochodzi off na własną rękę, spray rozwiązanie (Alkohol Izopropylowy) na kleju i panel, aby zwolnić kleju
6. nadmiar kleju Peal off z dostarczonych z tworzywa sztucznego żyletka lub twój paznokcia.
7. Dotknij dół każdego wysokiej plamy z nylonu powalić Powtórzyć proces w razie potrzeby. Most wgniecenia wymagają kilka ciągnie.

Więcej danych

Typ:
Narzędzia ręczne,Połączenie
Nazwa marki:
WHDZ
Pakiet:
Box
Diy akcesoria:
Elektryczne
Numer modelu:
61014018
Rozmiar:
14.4 x 1.9 x 0.2 inches
Liczby sztuk:
1set
Zastosowanie:
Auto Body Paintless Dent Repair Tools
hot melt glue sticks:
black,5pcs
silver Dent tabs:
c,4size
blue Puller tabs:
plastic,5size
aluminum tap down pen:
orange/golden,Puller Tabs
White Tap down:
POM

Bestsellers