• Recent
  • -7 %
10x100 Pcs Jednorazowe Lip Gloss Różdżki Aplikator Szczotka Makijaż Kosmetyki Uroda Narzędzia

10x100 Pcs Jednorazowe Lip Gloss Różdżki Aplikator Szczotka Makijaż Kosmetyki Uroda Narzędzia

€ 15.00
€ 16.09

Figurka produktu
Na stanie

kobiety Akcesoria 100 SZTUK Jednorazowe Lip Gloss Różdżki Aplikator Szczotka Hurtowych Idealne Najlepszy Makijaż Narzędzia cechy :
miękkie włosie zapewnić gładkie pokryciu kolor warg lub połysk
wielofunkcyjny i przydatne narzędzie makijaż, szczotka się dobrym wargi kolor
przydatne pędzlem do makijażu, jednorazowe lip brush, bezpieczne nietoksyczne materiały Typ artykułu : Zestawy Narzędzi do makijażu
materiały : włókna długość : 9.5 CM waga opakowania : 100gzawartość opakowania : 10*100 x Lip Brush (pakowane w plastikowej torbie) wysyłka :
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po? zakończeniu płatności.
robimy nie uarantee czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne. zwroty :
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.
jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy.
kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej do
odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialna
dla wysyłek opłat wracać rzeczy. gwarancja i Konserwacja :
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę.
kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki dla
powrotu.
oferujemy również 12-monthfree konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za costsof na części do wymiany.
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi.
, jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ. odpowiedź :  
twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.
proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię.

Więcej danych

Typ artykułu:
Pędzel do makijażu
Materiał uchwytu:
Plastikowe
Używane z:
Wargi
Ilość:
10*100

Bestsellers