• Recent
Martwica Motocykl Klocek Hamulcowy Klocki Zestaw fit SX50 KTM SX 50 Pro Starszy LC 2004 i up

Martwica Motocykl Klocek Hamulcowy Klocki Zestaw fit SX50 KTM SX 50 Pro Starszy LC 2004 i up

€ 8.52

Figurka produktu
Na stanie

ELEMENT OPIS :
wykonane z ZXGYMT przeznaczony do wysokiej wydajności konna dzięki wykorzystaniu najnowszych kolei dużych prędkości hamulec technologii w Chinachze względu na wysoką wytrzymałość na rozciąganie do masy, te klocki zapewniają wyjątkową siłę hamowania z wielka trwałość charakteryzuje się wysoką stabilność temperatury zapewnia doskonałą siłę hamowania bez hałasu i wirnika zacieraniu, nawet na polerowane wirników palca kontroli i silny, przewidywalne hamulca odpowiedzi
uwaga : 1)ze względu na wiele modelu montaż, pamiętaj, aby potwierdzić montaż z aplikacji przewodnik podany wyżej2) KOLOR : mają 9 rodzajów kolorów (CZARNY/SZARY/GLODEN/POMARAŃCZOWY/NIEBIESKI/CZERWONY/CIEMNY NIEBIESKI/FIOLETOWY/FIOLETOWY CZERWONY), Ze Względu na wpływ różnych czynników, wysyłamy kolor losowo.  
POWRÓT : jeżeli rzecz DOA (Dead przed Przyjazdem), Kupujący Może zwrócić go w Ciągu 14 Dni, będziemy Wymienić to z nowy element po otrzymaniu DOA item. Skontaktuj się z nami, Zanim wysłany rzecz z powrotem  
GWARANCJA :
wszystkie artykuł Pochodzi z Podstawowych 3 Kupowane Miesiąc Gwarancji, jeśli element uszkodzony w 3 miesiąc, oferujemy zastępstwo withour dodatkowej Ładowarki (w tym wysyłki opłaty) Po otrzymaniu Wadliwego pozycja.
jeśli element Uszkodzony po 3 Miesięcy, Kupujący może nadal wysyłać go z powrotem, A My skontaktujemy się z dostawców lub Manufaktury dla Gwarancji. Kupujący Może Trzeba zapłacić opłatę Transportową Na ponowne wysłanie zastąpiony pozycja.  INFORMACJE ZWROTNE : utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich! WYSYŁKA :
pozycja wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych po pełnej zapłaty jest rozliczana. If nie można uzyskać swoje przedmioty w czasie, proszę kontakt z nami po pierwsze, wil sprawdzić i rozwiązać go dla ciebie szybko. odpowiadamy twój mail w ciągu 24 godzin normalnie. czasami mieć trochę opóźnienia ze względu na weekend lub wakacje. If nie można dostać nasze poczty po 48 godzinach, proszę sprawdzić spam lub kontakt do nas z innymi adres e-mail.
PAKIET :    

Więcej danych

Typ artykułu:
Tarcze hamulcowe
Nazwa modelu:
Sintering Brake Pads Set
Zewnętrzna badania certyfikacji:
Ce
Długość produktu:
1inch
Pozycja szerokość:
1inch
Pozycja wysokość:
1inch
Pozycja waga:
0.4kg
Pozycja średnicy:
1inch
Rodzaj materiału:
Copper-based
Funkcje specjalne:
Using the latest Chinese high-speed rail brake technology
Nazwa marki:
ZXGYMT
No brake fade:
Quick break-in immediate response
Developed by pro-factory:
Excellent wet/dry performance
Excelentes prestaciones em mojado/sec:
Sin disminucion de frenado
Poco desgasteel taco:
No se produce polvo
High-performance HH rated compound:
Long service life
Quantity:
The main picture shows the quantity of pads
COLOR:
HAVE 9 KINDS OF COLOR,SEND COLOR RANDOMLY BY STOCK

Bestsellers